Trumpai apie

Esu Saulius Žukauskas – interneto svetaines ir el. parduotuves kuriu jau 9 metus. Į kiekvieną klientą žiūriu labai atidžiai (atsakingai) – analizuoju poreikius, peržiūriu konkurentus ir ne tik sukuriu tai, kas man liepta, bet ir siūlau savo idėjas. Esu kūrybingas, todėl klientams padedu ir marketinginiais klausimais, dirbu su dizainu ir interneto reklama. Kitaip tariant – samdydami mane, turėsite žmogų, kuris Jums padės būti geriau matomiems internete.

Atsiliepimai

Saulius sukūrė žurnalų ir laikraščių prenumeratos užsakymo internetu platformą prenumeratoriai.lt, kuri mums padėjo sumažinti prenumeratorių aptarnavimo kaštus, suteikti patogią paslaugą vartotojams bei pasiūlyti naujus produktus, pavyzdžiui, galimybę padovanoti žurnalo prenumeratą kitam asmeniui. Saulius ne tik įgyvendino mūsų poreikius, bet ir pateikė idėjų bei pasiūlymų kaip patobulinti šią prenumeratos užsakymo ir valdymo sistemą, kuri tapo svarbiausiu šios paslaugos valdymo įrankiu. Įgyvendinant šį projektą Saulius nebuvo paslaugos teikėjas užsakovui, bet greičiau verslo partneris ir bendraautoris, kuriam nuoširdžiai rūpėjo sėkmė ir rezultatas

-Ovidijus Lukošius, IQ žurnalo vyr. redaktorius

Saulius yra tikras profesionalas savo srityje, o taip pat tiesiog puikus ir atsidavęs savo darbui žmogus. Saulius neskaičiuodamas savo laiko, ilgai ir nuobodžiai atsakinėjo į pačius įvairiausius mums rūpimus klausimus ir ne tik bandė, bet ir išsprendė visus iškilusius sunkumus. Manau, jog mūsų bendradarbiavimas tęsis ir toliau, ir, jeigu mums reikės IT specialisto, mes ne tik, kad pasirinktume šį žmogų, bet rekomenduotume tą padaryti ir visiems kitiems. Ačiū Tau labai!

-Viktorija Markauskaitė, 7 Ievos namai

Saulius tikras savo srities profesionalas, kuris neverčia savo klientų ilgai laukti rezultatų. Esame patenkinti tiek darbų atlikimo terminais, tiek kokybės santykiu. Inovatyvus, jaunas, veržlus ir patikimas. Ir toliau rinksimės, ir toliau rekomenduosime!

– Ineta, Trys Karaliai